poniedziałek, 11 marca 2013

Rewelacyjna kuracja anty trądzikowa - czyli jak szybko i skutecznie pozbyć się trądziku ?

To pierwszy post po zmianie bloga więc mam nadzieję , że będziecie dla mnie łaskawi ;) Coraz więcej osób nie potrafi poradzić sobie skutecznie z trądzikiem , do grona tych osób należałam również ja. Używałam masy, masy kosmetyków , preparatów i brałam bardzo dużo leków aby się tego problemu pozbyć. O ile niektóre nie dawały w ogóle żadnego efektu o tyle niektóre dawały efekt niestety nie zwalczały problemu do końca i nie dawały trwalszego efektu. Dzisiaj porównam wam z mojego punktu widzenia i z moich doświadczeń różne rzeczy , których próbowałam w tej ,,walce" .


1. Maseczki drożdżowe - np. z Soray'i,  używałam ich i owszem moja skóra była trochę bardziej odżywiona jednak trądziku to nie zwalczało. Dzięki regularnemu używaniu tych maseczek wydawało mi się , że zaszła pewna zmiana , jednak później moje czoło wracało do poprzedniego stanu. Pani w aptece powiedziała , że coraz więcej osób do tego typu kuracji używa właśnie maseczek tego typu jednak robią to jak się okazało bez celu. Zostało udowodnione , że w większości przypadków drożdże mogą sprawić , że nasz trądzik się rozszerzy. Czyli krótko mówiąc nie jest to w ogóle skuteczne.
* Nie warto też stosować maseczek z zielonej herbaty.


2. Leki - np. Visaxinum - przy codziennym stosowaniu po 1 tabletce przez dłuższy czas i odpowiedniej diecie można zobaczyć solidne efekty. Trądzik staje się mniej widoczny , część niego w ogóle znika. Jednak przy odstawieniu go chociaż na tydzień lub dwa zobaczycie , że problem znowu wraca .Więc krótko mówiąc leki tego typu dają efekty jednak również nie całkowite. Przy odstawieniu leków macie bardzo dużą szanse , że problem wróci.

3. Toniki - np. z Graniera - Tak to też kwestia sporna . Sam tonik naturalnie nic wam nie da jednak trzeba bardzo uważać przy wyborze tak owego ponieważ jeśli źle wybierzecie i podrażnicie skórę to zamiast pozbyć się problemu sprawicie sobie nowy. Krótko mówiąc odpowiednio dobrany tonik możecie używac jako dodatek w takiej kuracji.


4. Zestaw np. z Ziaji : (żel oczyszczający twarz, kuracja antybakteryjna) Używa się go do przemywania twarzy rano i wieczorem zamiast wody.  Na niego nakładacie i delikatnie wklepujecie również i rano i wieczorem ( krem do twarzy , kuracja antybakteryjna przeciw trądzikowi) . Ja swoje efekty zauważyłam po 1-2 razie stosowania tej kuracji i obecnie dalej ją stosuje i mam nadzieję , że raz na zawszę pozbędę się tego problemu ;) Cena to około 9 zł za żel i około 13-14 zł za krem z tego co pamiętam ;) Dla mnie werdykt jest prosty ;) Produkty z Ziaja Med najbardziej mi pomogły i są również antybakteryjne i antyalergiczne więc mogę je stosować a efekt jest dość szybki ;)
A jak wy uważacie ? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąco zachęcam do komentowania (=^・ェ・^=)