środa, 22 maja 2013

Zamawianie i używanie rzeczy z Azji cz. 1 - kosmetyki - pytania z wieloma odpowiedziami.

Za nim przejdę do tematu chciałbym wiedzieć jakiego typu filmiki chcielibyście zobaczyć na blogu ? Macie już może pomysł na temat ? Pomysły możecie pisać na maila lub w komentarzach poniżej ;)

No a teraz zaczynam na poważnie.  Dostałam kilka wiadomości ( za które jestem bardzo wdzięczna ;3 ) z pytaniami typu ( wybrałam kilka ważniejszych i z tego co pamiętam to większość była od jednej osoby) :


-Gdzie najlepiej zamówić <nazwa azjatyckiego kosmetyku> ?

To pytanie nie ma najlepszej odpowiedzi. Jest wiele możliwości a tak naprawdę żadna nie daje nam 100% pewności , że transakcja będzie udana ..

-Czy mogę dostać polski odpowiednik  <nazwa azjatyckiego kosmetyku>. Jak tak to gdzie ? 

Tak naprawdę to takie pytanie nie ma odpowiedzi. Jest dużo podobnych kosmetyków i p prostu trzeba poświęcić chwilę i przejść się po najbliższych drogeriach lub poszukać w internecie. Nie znam nazwy, działania i miejsca gdzie można kupić wszystkich kosmetyków .

- Czy  <nazwa azjatyckiego kosmetyku> jest bezpieczny dla mojej skóry ?

Kolejne ciężkie pytanie. I o ile chciałbym wam na nie odpowiedzieć to po prostu nie mogę. Nie wiem jaką macie skórę . Widzieć na żywo a wiedzieć z opisu to dwie różne rzeczy . Zresztą każda skóra jest inna i nawet jeśli na podobne kosmetyki nie macie uczulenia to nikt nie jest w stanie wam zagwarantować , że tym razem będzie tak samo. Dotyczy się to nie tylko azjatyckich kosmetyków.Kolejna sprawa zanim zaczniecie zamawiać kosmetyki z Azji musicie zrobić kilka rzeczy :
- przemyśleć czy aby na pewno potrzebujecie takiego kosmetyku ponieważ tani to on nie będzie a szkoda żeby się później marnował.
- dowiedzieć się dokładnego działania, składu oraz opinii innych
- zanim zamówicie poszukać tańszego odpowiednika, ceny azjatyckich kosmetyków nie są małe a po co przepłacać za coś co możecie dostać taniej na miejscu ? ;)
- znaleźć miejsce z którego chcecie zamówić kosmetyk i opinie o nim 
No to pierwsza część tej notki za nami ;)
Mam nadzieję , że otworzyła wam trochę oczy i ,że się przydała <33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąco zachęcam do komentowania (=^・ェ・^=)