wtorek, 15 stycznia 2013

Pokoje Hime Gyaru, Ulzzang , Lolita ;)

Dzisiejszy post nie będzie dotyczył urody ale pokoi ;) No więc wypadałoby napisać krótki wstęp. Każda z nas chce mieć piękny pokój. Pokój to nasze prywatne sanktuarium. Ale bardzo często pojawiają się problemy z doborem koloru do pokoju, mebli, dodatków itp. Obecnie mam remont i też borykam się z tym problemem. Poszperałam trochę i przejrzałam zdjęcia pokoi hime gyaru, lolity, ulzzang itp. I powiem wam , że podobają mi się wszystkie. Chciałabym dziś wam zaprezentować te pokoje i pomóc w zaprojektowaniu swojego pokoju. Zacznijmy od tego drugiego. Na początku odpowiedzmy sobie na pytania.
1. Jaki jest twój ulubiony kolor?
2. Kolorystyka mebli - ciemne czy jasne ?
3. Zapotrzebowanie na meble. Masz dużo ciuchów, książek , przypinek, dodatków. pod tym kątem powinnyście dobrać meble jakich potrzebujecie.
4. Pokój odzwierciedleniem osobowości. Jeśli chcecie mieć urocze, słodziutkie wnętrze najlepszą inspiracją bd dla was pokój gyaru, jeśli wolicie pokój modny, luźny ale trochę dziewczęcy możecie inspirować się pokojem ulzzang.
No a teraz obiecane pokoje różnych subkultur itp. Nie bd ich podpisywać ale chyba się domyślicie ;) Mam nadzieję ,że da wam to trochę inspiracji.

Czar Azji

4 komentarze:

 1. To ostatnie zdjęcie mnie tak urzekło *_* Filiżanka ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam się szczerze , że mnie też ;) Uwielbiam takie urocze rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugie od dołu, mianowicie łóżko, jest cudne

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne rozwiązanie z tym łóżkiem. A obok szafa cudny pomysł ale troszkę mała jak dla mnie, by była.

  OdpowiedzUsuń

Gorąco zachęcam do komentowania (=^・ェ・^=)