sobota, 9 lutego 2013

Dramy ^_^

Trochę mi zajęło zanim znowu znalazłam chwilę na napisanie kolejnego posta ale ważne , że w końcu mi się udało ;) Dzisiaj chciałabym wam krótko napisać na temat K-Dram . Co to są dramy ?  Są to typowo azjatyckie seriale o przeróżnej tematyce . Miłość, szkoła, nadprzyrodzone moce etc. Jest mnóstwo , mnóstwo rodzajów dram. K-drama to drama z Korei ( nie skomplikowane prawda? ;3) Istnieją również C-dramy , J-dramy itp. (Chiny, Japonia) . Zawszę gdy znajdę czas oglądam sobie jakąś ;3 Jednak są dwie ( drugiej nie skończyłam jeszcze ale już mi się wydaje świetna ;D )  szczególnie fantastyczne mówię tu o ,,Wonderful life" i ,,My sweetheart" .


Pierwsza opowiada o dwójce młodych ludzi , którzy spotkali się w Singapurze i spędzili ze sobą noc po czym każdy poszedł w swoją stronę. ( Wrócili do swoich domów w Korei). Jakiś czas później okazało się , że Jung Se Jin jest w ciąży . Postanowiła wychować dziecko sama i nic nie mówić Han Seung Wan'owi . ( jeszcze dodam , że w Singapurze spotkali się po raz pierwszy i byli pijani - nie znali się za bardzo). dziewczyna urodziła i zajmowała się swoją córeczką Shin Bi. Pewnego dnia podczas uroczystości rodzinnej w rodzinie chłopaka siostra Se Jin wpadła do sali i powiedziała mu , że ma córkę. No i oczywiście zrobiło się wielkie zamieszanie. Później zostali zmuszeni przez swoje rodziny do wzięcia ślubu i musieli nauczyć się kochać siebie na wzajem. Pojawił się mały problem... Mianowicie nowy szef Se Jin i była dziewczyna Han Seung Wan'ga ... Więcej wam nie pisze na temat tej dramy bo nie chcę was spoilerować ;))

Co do ,, My sweetheart" - jest to przezabawna drama . Pewien nieudacznik przeprowadza się i zamieszkuje poza rodzinnym domem . ( ze względu na nową szkołę) Poznaje nowych znajomych i pewną bardzo groźną dziewczynę, która go ratuje. ( no a wcześniej bije po głowie ale to inna historia) . On się w niej zakochuje . Jednak później on się w niej zakochuje a ona się wyprowadza. Wpada on na genialny plan zemsty. Postanawia hmm... stać się popularny, zmienić wygląd , rozkochać ją w sobie i rzucić... No a co mu z tego wyjdzie ? Zobaczycie sami ;D 
Czar Azji


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąco zachęcam do komentowania (=^・ェ・^=)